Нові втрати серед воїнів ЗСУ: бойовики знову порушують «шкільне» перемир'я

Новини України / новини
1 045
0
Нові втрати серед воїнів ЗСУ: бойовики знову порушують «шкільне» перемир'я

Упродовж минулої доби, 1 вересня, окупанти 11 разів відкривали вогонь по позиціях українських військ, але не застосовували заборонене Мінськими домовленостями озброєння.

Ситуація в районі проведення операції мала ознаки стабілізації і залишалася цілком контрольованою Об’єднаними силами. Про це повідомили у штабі ООС.

"Російські окупаційні війська вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Ворог здійснював обстріли наших позицій в районах населених пунктів Кримське, Троїцьке, Південне, Павлопіль, Водяне та Широкине", - йдеться у зведенні.

За словами військових, бойовики помітно зменшили кількість обстрілів, хоча й не припинили їх на час “шкільного” перемир'я повністю. Своєю чергою підрозділи Об’єднаних сил дотримуються взятих на себе зобов'язань щодо припинення вогню.

Під час ведення бойових дій протягом минулої доби один військовий Об'єднаних сил загинув, і ще двоє отримали поранення.



Водночас минулої доби було знищено трьох бойовиків, ще двох поранено.

Як зазначається, від початку поточної доби бойовики двічі обстріляли позиції українських військ.

"На Донецькому напрямку - поблизу Мар'їнки зі стрілецької зброї, на Маріупольському напрямку – зі стрілецької зброї та гранатометів в районі Лебединського. Втрат серед наших оборонців немає", - додали у штабі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції