Активістка Гандзюк заявила, що не опізнала підозрюваного у нападі на неї, якого затримала поліція

Новини України / новини
1 359
0
Активістка Гандзюк заявила, що не опізнала підозрюваного у нападі на неї, якого затримала поліція

Активістка Катерина Гандзюк, яка постраждала в результаті нападу з кислотою, заявила, що не впізнає Миколу Новікова, якого арештувала поліція за підозрою у злочині.

У коментарі Українській правді вона сказала, що це "на 99% це випадкова людина".

"Я розумію, що дуже швидко треба було гасити інформаційні хвилі й це робили ціною його долі. Мої близькі, які бачили нападника, кажуть, що це не він", - стверджує Гандзюк.

За словами активістки, в її фізичному усуненні можуть бути зацікавлені багато людей.

Гандзюк також натякнула, що замовниками нападу на неї можуть бути правоохоронці — нинішні чи колишні.

"Як тільки я стала чиновником, у листопаді 2016 року, ми приймали справи і ставали свідками жахливих зловживань і злочинів. Правоохоронці – перші люди, з ким ми спілкувалися, і говорили, що треба наводити лад. На жаль, об’єкти наших розмов дізнавалися про таке спілкування за лічені хвилини, тому це просто не мало сенсу. Саме з правоохоронцями був цей системний світоглядний конфлікт, де неможливо домовитись", - зазначила вона.

За словами Гандзюк, саме від правоохронців вона отримувала погрози і попередження.

"Вони підсилали до мене достатньо близьких мені людей з пропозиціями. Зараз я не можу говорити про всі деталі, це може завадити слідству. Але готуйте попкорн, повірте, буде дуже цікаво", - додала вона.

Напад на Катерину Гандзюк було скоєно 31 липня у Херсоні. Невідомий облив її сірчаною кислотою, у результаті чиновниця отримала хімічні опіки тулуба, руки та обличчя (понад 35% тіла).

Чиновницю з опіками госпіталізували до реанімаційного відділення обласної клінічної лікарні, а згодом перевели до Києва. Медики оцінюють її стан як стабільно важкий.

6 серпня суд заарештував Миколу Новікова, підозрюваного у замаху на вбивство Гандзюк.

Пізніше Новіков заявив про наявність алібі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
20 124
Мобілізація на Буковині: Осипенко анонсував більше рекрутингових центрів і кінець «бусифікації»
20 005
У Чернівцях штормовий вітер піднімає дах будинку - відео
18 842
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
18 804
Осипенко призначив кураторів над районами Буковини - хто за що відповідатиме
17 089
"Щирі співчуття родині": на Буковині у ДТП загинула випускниця ЧНУ
12 267
Гуцули дружні, серед дністровців - конкуренція: враження Осипенка від громад Буковини
12 123
Мільйони гривень зарплати та криптовалюта: декларації посадовців Буковини з чималими статками
12 085
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
10 665
«Міша, нема часу. «Буковина» грає»: як вболівальники з Чернівців підтримували свою команду
9 687