Протягом минулої доби в районі операції Об’єднаних сил бойовики 20 разів обстріляли позиції українських військових.
Як повідомляє прес-центр ООС, на луганському,попаснянському та світлодарському напрямках терористи вели вогонь у районах населених пунктів Кримське, Оріхове та Новолуганське.
На донецькому напрямку з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї були обстріляні українські позиції поблизу Авдіївки та Опитного.
На маріупольському напрямку з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї терористи обстрілювали українських військових біля Водяного, Лебединського, Широкиного, Гнутового, Павлополя та Богданівки.
Упродовж поточної доби бойовики п’ять разів порушили режим припинення вогню переважно з великокаліберних кулеметів та гранатометів. На світлодарському та донецькому напрямках були обстріляні українські позиції біля Новолуганського, Мар’їнки, Красногорівки та Авдіївки.
Втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає.
За даними розвідки, в результаті підриву на вибуховому пристрої один бойовик загинув, двоє поранені.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram