Українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду

Новини України / новини
1 751
0
Українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду

Дванадцятьох хлопчиків із футбольної команди разом з тренером знайшли після дев'яти днів пошукової операції в затопленому печерному комплексі Тхам-Луанг-Нанг-Нон у Таїланді. До порятунку дітей залучені десятки тисяч людей. Серед них — і українці.

Всеволод Коробов та Максим Полежака родом з України. Вони вже понад 7 років мешкають у Таїланді й працюють інструкторами з дайвінгу. Почувши, що сталося, одразу відгукнулися. Вони навчали тайських морських котиків зануренню в печери, допомагали прокладати шлях до загублених дітей та переносити спорядження. Крім того, в операції брали участь сили зі США, Австрії, Великої Британії тощо.

Хлопчиків та їхнього тренера знайшли, однак вони досі перебувають у печері. Командний штаб шукає безпечні варіанти порятунку, адже тунелі досі затоплені, а пробурити вихід назовні поки що не вдалося.

Українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду


"Хлопці міцні, всі ці дев'ять днів витримали достойно. Трохи схудли, зголодніли, але, як я чув, багато медитували", — розповів Громадському Максим Коробов.

Про те, як українці опинилися в центрі міжнародної рятувальної операції, що було найскладнішим та коли вдасться витягнути дітей із пастки — дайвери розповіли Громадському.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують