У Генштабі прокоментували присвоєння російським військовим частинам назв українських міст

Новини України / новини
1 199
0
У Генштабі прокоментували присвоєння російським військовим частинам назв українських міст

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко прокоментував рішення президента РФ Володимира Путіна присвоїти українські найменування частинам російської армії.

"Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія немає ніякого відношення", - заявив він на своїй сторінці в Facebook.

За словами начальника Генштабу, рішенням щодо присвоєння так званих почесних найменувань росіяни продовжують традицію Російської імперії і СРСР - "красти чужу історію та славу".

"Це чіткий сигнал нам і світу, що агресор не збирається зупинятись на Донбасі та Кримі. Він також спрямований на мобілізацію проросійських сил на території України", - сказав Муженко.

Раніше президент Росії Володимир Путін підписав укази про присвоєння почесних найменувань цілій низці частин російської армії.

6-й танковий полк російської армії відтепер носить найменування гвардійський Львівський, 68-й танковий полк - гвардійський Житомирсько-Берлінський, 163-й танковий полк - гвардійський Ніжинський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції