Білоруси знову спробують купити українську «дочку» «Сбербанка»

Новини України / новини
1 478
0
Білоруси знову спробують купити українську «дочку» «Сбербанка»

Білоруське ВАТ "Паритетбанк" подало в Національний банк України документи, необхідні для купівлі української "дочки" російського "Сбербанка".

Про це повідомляє у понеділок прес-служба білоруського банку.

"У нас було достатньо часу, щоб уважно вивчити вимоги регулятора України і належним чином підготуватися до участі в угоді. Рішення про другий тур переговорів було прийняте наглядовою радою банку і є логічним продовженням інвестиційної стратегії розвитку ВАТ "Паритетбанк", - повідомив голова правління "Паритетбанку" Сергій Бєлов.

Як наголосили у прес-службі "Паритетбанку", у разі ухвалення позитивного рішення регулятором України, фінансові умови заявки будуть опубліковані в рамках регулярної міжнародної фінансової звітності банку.

"Можливе придбання "Сбербанка" України є хорошою ініціативою в рамках реалізації стратегічних пріоритетів ВАТ "Паритетбанк" з розвитку банківського бізнесу", - йдеться також у повідомленні.

Як відомо, "Паритетбанк" вже подавав заявку на купівлю "Сбербанка" в Україні, проте НБУ відхилив цю заявку через невідповідність її законодавству.

"Паритетбанк" був заснований у 1991 році і нині є 15-м за розміром активів банком Білорусі. Основним акціонером є Республіка Білорусь (99,83%), решта 0,17% акцій належать понад 2,5 тис. приватних осіб.

АТ "Сбербанк" (Україна) - універсальний комерційний банк, який надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Згідно з даними НБУ, "Сбербанк" входить у десятку найбільших фінансових установ країни за розміром активів. Регіональна мережа банку включає понад 200 відділень.

Раніше повідомлялося, що НБУ продовжив санкції проти "Сбербанка".

27 березня 2017 року "Сбербанк России" заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.