Внаслідок ДТП на Дніпропетровщині загинуло троє осіб

Новини України / новини
1 289
0
Внаслідок ДТП на Дніпропетровщині загинуло троє осіб


У Дніпропетровській області внаслідок дорожньо-транспортної події загинуло троє осіб.

Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій, пише molbuk.ua

ДТП сталася сьогодні вдень на автошляху Дніпро-Кобиляки поблизу селища Обухівське Дніпровського району. Рятувальники, які прибули на місце події, встановили, що, ймовірно, не впоравшись з керуванням, водій автомобіля ЗАЗ Vida допустив зіткнення із залізобетонною опорою зовнішнього освітлення.

На момент аварії в автомобілі знаходилось 3 особи: двоє чоловіків та жінка. Від отриманих травм всі троє померли.

Співробітниками поліції проводяться слідчі дії щодо встановлення обставин ДТП.




0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.