Турчинов вважає, що Росія може почати масштабний наступ після закінчення ЧС-2018

Новини України / новини
1 491
0
Турчинов вважає, що Росія може почати масштабний наступ після закінчення ЧС-2018

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що Росія може почати масштабний наступ на Донбасі в липні, після закінчення чемпіонату світу з футболу.

Таку думку він висловив у коментарі BBC.

Він заявив, що про це свідчить збільшення кількості обстрілів на Донбасі і концентрація російських військ на кордоні з Україною.

"Використовуються заборонені Мінськими угодами артилерія, танки, реактивні системи залпового вогню, при цьому обстріли по українській території ведуться на глибину до 10 кілометрів, в результаті чого знищується цивільна інфраструктура і є загиблі серед мирного населення", - підкреслив він.

За його словами, ці чинники свідчать про підготовку Росією масштабних провокацій і наступальних дій, які можуть початися вже в липні - після завершення чемпіонату світу з футболу.

Нагадаємо, що Турчинов й інші керівники силових відомств України раніше неодноразово попереджали, що загроза масштабної ескалації на Донбасі нікуди не зникла. На початку квітня 2018 року міністр оборони Степан Полторак сказав, що Росія зосередила на кордоні з Україною 19 батальйонно-тактичних груп першого і другого ешелонів чисельністю понад 77 тисяч осіб. До складу цього угруповання входять близько 1000 танків, 2300 бойових машин, понад 1100 артсистем і близько 400 систем залпового вогню.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанка Гринчук написала заяву про відставку та заперечила, що ночувала у Галущенка
32 837
Знову гірка втрата. Загинув воїн із Буковини Василь Гуцул
8 712
Хто відповідає за справедливість графіків відключень світла: в "Укренерго" пояснили
7 716
Коли будемо завтра без світла: графік знеструмлень на Буковині 13 листопада
6 269
Посеред дороги встановили ліхтарі: як виглядає вулиця Заньковецької
6 170
Знову гірка втрата: на війні загинув молодий воїн з Буковини Богдан Пантя
6 013
Графік відключень світла у Чернівецькій області на сьогодні, 12 листопада
5 722
На Донеччині мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі: подробиці жахливої історії
4 548
"Щодня проїжджаю 200 кілометрів містом": історія жінки, яка кермує автобусом у Чернівцях - відео
4 469
У Чернівецькій ОВА розповіли про порушення митрополита Лонгина у вихованні дітей
4 323

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.