На Рівненщині чоловік зберігав на горищі 16 кг вибухівки

Новини України / новини
979
0
На Рівненщині чоловік зберігав на горищі 16 кг вибухівки

Під час санкціонованого обшуку на горищі у 53-річного жителя Здолбунівського району Рівненської області співробітники поліції вилучили 16 кг вибухівки, 3 гранати, детонатори і патрони.

Відділ комунікації обласної поліції повідомляє, що на горищі виявлено дванадцять пластин динамічного вибухового захисту "Контакт-1" загальною вагою 16,44 кг. У кожній з них міститься пластична вибухова речовина вагою 260 грамів.

Поліцейські встановили, що господар зберігав два корпуси гранат РГД-5 і один - Ф-1 із запалами до них.

Також поліцейські виявили три підривники і 51 патрон різного калібру.

За попередньою інформацією, чоловік перебував у зоні антитерористичної операції.

Відкрито справу за фактом незаконного поводження з боєприпасами і вибуховими речовинами, вся вилучена зброя та вибухівка будуть направлені на експертизу.

Нагадаємо, в кінці квітня в Рівненській області 6-річна дитина отримала поранення з автомата Калашникова.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують