Кривава ДТП у Кривому Розі: підозрюваний водій легковика помер у СІЗО

Новини України / новини
1 328
0
Кривава ДТП у Кривому Розі: підозрюваний водій легковика помер у СІЗО


У Кривому Розі сьогодні помер 67-річний Олександр Волков, підозрюваний у скоєнні ДТП, яке спричинило смерть 11 пасажирів маршрутки. Чоловіка було переведено до слідчого ізолятора три дні тому. У четвер, 3 травня, його стан здоров'я погіршився. Сьогодні в медустанові СІЗО він помер, повідомляє "Перший Криворізький", пише УНІАН.

Нагадаємо, саме він, на думку слідства, був за кермом автомобіля Mazda, який зіткнувся з маршруткою 17 квітня.

Як повідомлялося раніше, вранці 17 квітня в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області внаслідок зіткнення автомобіля Маzdа, маршрутки і автобуса вісім людей загинули, 16 осіб було госпіталізовано. Серед постраждалих були працівники підприємства "АрселорМіттал Кривий Ріг".

18 квітня вранці від отриманих травм у лікарні помер ще один 47-річний постраждалий, а 25 і 29 квітня - ще двоє, тому кількість жертв зросла до 11 осіб.

За фактом ДТП порушено кримінальне виробництво за частиною 3 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу.

Того ж дня поліція повідомила про підозру водієві автомобіля Маzdа, дії якого, як вважають слідчі, призвели до смертельної ДТП.


0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
20 822
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
10 983
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 549
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 119
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 071
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 900
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 578
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 363
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
4 972
Планові знеструмлення: де на Буковині 20 жовтня не буде світла
4 935


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.