Українські туристи не можуть повернутися з Єгипту

Новини України / новини
1 780
0
Українські туристи не можуть повернутися з Єгипту

Частина українців, які 27 квітня не змогли вилетіти з аеропорту в Шарм-ель-Шейху до України, досі лишаються в Єгипті.

Як повідомив у Twitter начальник управління Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, вони можуть вилетіти додому у другій половині дня неділі.

"Туристична компанія повідомляє про готовність вивезти групу українців, що продовжують перебувати в Шарм-ель-Шейху, 29.04 у другій половині дня", - написав він.

Разом з тим, як повідомляє 5 канал, в аеропорту "Бориспіль" 300 туристів більше доби не можуть вилетіти до Єгипту.

Вони провели добу в аеропорту, а потім їх розселили в готелі.

"Вчора вони мали вилетіти до Шарм-ель-Шейха ще о першій ночі, але їхній рейс кілька разів відкладали. Представники столичного аеропорту "Бориспіль" "5 каналу" пояснили, що не відповідальні за виліт, бо авіаперевізник укладає договір на перевезення напряму з туроператором", - повідомляє канал.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 776
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 077
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 631
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 305
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 219
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 044
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 021
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 942
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 826
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 537


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.