Українці витрачають мільярди гривень на горілку

Новини України / новини
1 051
0
Українці витрачають мільярди гривень на горілку


Понад 12 мільярдів гривень торік українці заплатили за алкогольні напої. Такі дані оприлюднила Державна статистика.

Державна служба статистики також повідомила, що торік на вина витрачено 5,8 мільярда, а на коньяк і шампанське – 3,8 та 2,6 мільярда відповідно.

Щороку кожен українець витягує з гаманця в середньому 575 гривень на алкогольні напої. Перевагу співвітчизники віддають горілці: торік, за статистикою, — 287 гривень, далі йдуть вина, коньяк і шампанське – на останніх позиціях.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Вчителька з села Розтоки написала перший роман «Анна» на діалекті Буковинської Гуцульщини
4 046
Понад 40 років навчала української мови та літератури: не стало багаторічної викладачки коледжу у Чернівцях
3 135
Півтори тисячі років під ногами. Поблизу центру Чернівців виявили унікальну пам’ятку
2 684
У Чернівцях попрощалися з диригентом Володимиром Шнайдером
2 439
«Ці діти пожертвували своїми життями»: у ліцеї Чернівців – уже 14 загиблих на війні випускників
2 322
Зеленський відзначив високими нагородами двох педагогів з Буковини
2 207
Не стало захисника із Буковини Степана Мартинюка
2 016
«Купуй чернівецьке»: на Центральній площі триває ярмарок-презентація локальних виробників
1 956
"З'їжте за мене бутерброд "мальва": нацгвардійці з передової привітали Чернівці - відео
1 888
Карпати вкрило снігом. У горах Буковини - справжня зима - фото
1 725


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.