Мережа відділень "Ощадбанку" продовжить скорочуватися

Новини України / новини
3 178
0
Мережа відділень "Ощадбанку" продовжить скорочуватися

Державний "Ощадбанк" закриває відділення виходячи з показників економічної ефективності.

Про це заявив голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний в інтерв’ю "Економічній правді".

"Головний критерій — економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Ми розуміємо, що оскільки банк продовжує процес модернізації, то філіал — це точка, куди повинні бути направлені інвестиції, щоб її розвивати", - сказав він.

За словами Пишного, мережа відділень "Ощадбанку" продовжить скорочуватися.

"Абсолютно вся мережа філій, яка підпадатиме під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень "Ощаду" знаходиться в сільській місцевості. Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу", - заявив голова правління "Ощадбанку".

За його словами, відділення нового формату показують набагато кращі економічні результати.

"За три роки ми створили 600 відділень нового формату. В деяких випадках їхня ефективність вища удвічі. В середньому в системі вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату", - сказав Пишний.

Він додав, що рішення про закриття відділення приймається після комунікації з місцевими органами влади.

"Ми пояснюємо свою аргументацію і кажемо: дивіться, якщо вам потрібно, щоб тут функціонувало відділення і ви вважаєте, що воно вам конче потрібно, ми б хотіли, щоб в цьому відділенні обслуговувалися клієнти, селянські й фермерські господарства, бюджетні організації. Дайте нам щонайменшу підставу залишитися там. У 3/4 випадків – це безрезультатно. Ми ухвалюємо рішення про закриття філій", - заявив він.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
9 471
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 586
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 142
У Чернівцях чоловік побив дружину: під час обшуку у квартирі знайшли боєприпаси
3 158
Пари вдень – робоча зміна ввечері: де підзаробляють чернівецькі студенти
2 956
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
2 804
«32 роки – шлях до нашої мрії»: ФК «Буковина» отримав чемпіонський кубок і відсвяткував вихід в УПЛ
2 704
Співачка з Чернівців Гросу похрестила сина: хрещеною мамою стала «українська Мадонна»
2 532
Дощі та сильний вітер: якою буде погода на Буковині в останній день весни
2 279
У частині Чернівців до вечора не буде води: перелік вулиць
2 190