RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Обрали нового керівника НАЗК

Головою Національного агентства з питань запобігання корупції на 2 роки обрано члена НАЗК Олександра Мангула.

Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні агенції 28 березня.

Корчак подякувала всім, хто разом із нею "пройшов нелегкий шлях становлення НАЗК".

Серед досягнень агенції за роки її керівництва Корчак назвала формування антикорупційної політики, державне фінансування партій, запуск реєстру електронних декларацій, підготовка до запуску реєстру корупціонерів.

Вона також зазначила, що НАЗК підготувала та передала Кабінету міністрів проект антикорупційної стратегії на наступні 3 роки.

Як відомо, 28 березня сплив термін повноважень голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак. Згідно із законодавством голова НАЗК обирається лише на один термін і не може претендувати на посаду повторно.
Редактор: Юрій Коверзнєв
28-03-2018, 15:55
Коментарів 0 Переглядів 1 321

Теги -

Руслан Запаранюк підписав меморандум про співпрацю Чернівецької ОВА та Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

34-річний чернівчанин не впорався з керуванням автомобіля "Opel Corsa" та допустив зіткнення з деревом

Наразі проводять роботи з відновлення електропостачання у Хотинській та Глибоцькій дільницях
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Наберіться терпіння, інакше вам стане зле. Блог Ярослава Волощука
Не часто доводиться звертатися до послуг лікарів
Виготовляють «кікімори» та маскувальні сітки. Блог Надії Будної
Чернівецький політехнічний коледж допомагає українській армії
ВІДЕО Переглянути все відео

Чому важливо захистити власне житло, як вибрати охоронну компанію й не поплатитися за власну байдужість, ми розпитали у чернівецьких фахівців підрозділу швидкого реагування "Тигр".

У Приватному вищому навчальному закладі "Буковинський університет" відбувся[i] Благодійний культурно-мистецький марафон "Борітеся – поборете!".

У Чернівцях дистанційно опанувати німецьку мову, відшліфувати вимову та граматику допоможуть у Центрі німецької мови, який є офіційним партнером Goethe-Institut.
• Теги