У Авакова кажуть, що охорону з судів не знімали

Новини України / новини
855
0
У Авакова кажуть, що охорону з судів не знімали

У Міністерстві внутрішніх справ спростували інформацію про зняття охорони підрозділом Національної гвардії України з приміщення Шевченківського районного суду в Києві.

Про це повідомила прес-служба МВС.

"Зараз там військовослужбовці Національної гвардії продовжують нести службу. Протягом дня була проведена заміна гвардійців на цьому об'єкті відповідно до плану організації чергування", - сказано в повідомленні.

Також наголошується, що структури Національної поліції і Національної гвардії будуть продовжувати забезпечувати у відповідності з постановою КМУ "Про забезпечення охорони судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз" охорону суден, поки не буде прийнято інше законне рішення.

Нагадаємо, сьогодні до Вищої ради правосуддя надійшло звернення голови Шевченківського райсуду Києва про зняття охорони з суду без повідомлення причин.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують