Мера Одеси затримали у «Борисполі»

Новини України / новини
1 342
0
Мера Одеси затримали у «Борисполі»

Мер Одеси після повернення з Варшави був затриманий в аеропорту Бориспіль, повідомила журналіст Радіо Свобода Наталія Седлецька.

За її словами, Труханова затримали прикордонники, після чого передали працівникам Національного антикорупційного бюро.

Згодом інформацію про затримання Труханова підтвердили і в НАБУ, повідомляє Українська правда.

Як повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян, вранці Труханов прилетів із Варшави в аеропорт Бориспіль, де його затримали прикордонники.

Труханову також одразу вручили підозру.

"Відносно цього громадянина прикордонники виконали доручення одного з правоохоронних органів, поінформували ініціатора. Приїхали представники НАБУ, які вручили йому підозру", - сказав Слободян.

13 лютого детективи НАБУ повідомили про підозру Труханову в скоєнні кримінального злочину щодо розтрати коштів під час купівлі приміщень заводу Краян.

З 12 по 16 лютого, за даними міськради Одеси, Труханов перебуває в Чехії, де у нього заплановані робочі переговори на рівні Міністерства промисловості та торгівлі.

У Міністерстві промисловості і торгівлі та Міністерстві закордонних справ Чехії не змогли підтвердити інформацію про відрядження Труханова до Праги.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують