Рада криміналізувала доведення до самогубства

Новини України / новини
1 345
0
Рада криміналізувала доведення до самогубства

Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за доведення до самогубства.

За відповідний закон №4088 проголосували 229 народних депутатів, повідомляється на сайті парламенту. "Прийнято закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння здійсненню самогубства)". Законодавчим актом встановлено кримінальну відповідальність за будь-яке сприяння особі в здійсненні самогубства або спроби самогубства", - йдеться в повідомленні.

Законом викладено ч.1 ст. 120 Кримінального кодексу "доведення до самогубства" в новій редакції, згідно з якою "доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, систематичного приниження її людської гідності або систематичного протиправного примусу до дій, які суперечать його волі, схиляння до самогубства, а також інших дій, які сприяють вчиненню самогубства, карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк".

Відзначається, що закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Нагадаємо, Україна є однією з 25 країн світу з найвищими показниками суїцидів.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
25 413
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 164
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
5 951
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 316
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 922
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 551
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 540
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 425
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 271
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 012