Українцям введуть абонплату за тепло і газ

Новини України / новини / економіка, бізнес
3 593
0
Українцям введуть абонплату за тепло і газ

Для українців запровадять абонплату за тепло і газ, зменшивши пропорційно на відповідну суму сам тариф.

Про це повідомляє видання Realist

Про це йдеться у меморандумі про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом.

Суть очікуваного нововведення в тому, що частину від вартості тепла (те, що витрачають на утримання інфраструктури) виключать із загального тарифу і винесуть окремим платежем "за доставку і розподілення". Ось цей новий тариф доведеться оплачувати весь рік, незалежно від того, чи це опалювальний сезон, чи літо. Вартість абонплати на опалення може коливатися в межах 100 грн. Водночас, вартість Гкал тепла має пропорційно знизитися.

Щож до абонплати за газ, то Національній комісії в сфері енергетики і комунальних послуг потрібно буде тільки ввести в дію свою постанову, яка була відкладена на початку 2017 року.

Абонплату за газ доведеться платити незалежно від того, чи використовується на даний момент газ, чи ні. Розмір абонплати прив’яяжуть до лічильника. Чим він буде потужнішим, тим більше доведеться платити. Розмір абонплати за газ, як і за опалення, може сягати 100 грн/місяць.

Про терміни запровадження абонплати наразі не повідомляється.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У ліцеї Чернівців учнів хотіли перевести до 10 класів за результатами конкурсу
24 811
Воду можна буде набирати безкоштовно: у Чернівцях будують новий бювет
12 817
На Буковині на завантаженій трасі сталася ДТП: рух перекритий - фото
11 410
«Дайте автобус на Клокучку!»: до околиць Чернівців не вистачає громадського транспорту
7 092
Був командиром взводу спецбатальйону: на війні загинув поліцейський з Буковини Юрій Берла
6 744
Завдав ударів по голові: поліцейські Буковини затримали чоловіка за вбивство співмешканки
5 658
Встановив прапори та прибрав: пенсіонер із Чернівців доглядає за могилою атовця
5 410
Зіткнулося три автомобілі: подробиці ДТП на Буковині
4 906
Після бойового завдання загинув український пілот Сергій Бондар: заходив на посадку
3 640
Завтра у Чернівцях попрощаються із загиблим підполковником поліції Юрієм Берлою
3 631


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.