Луценко збирається конфіскувати ще 3 мільярди

Новини України / новини
1 388
0
Луценко збирається конфіскувати ще 3 мільярди

Генеральна прокуратура планує у першій половині нинішнього року провести спецконфіскацію ще 3 млрд грн коштів екс-президента Януковича і його оточення.

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, повідомляє "Укрінформ".

“Ми плануємо ще три мільярди гривень також спецконфіскувати у першій половині цього року. Як, де - не буду розголошувати в інтересах слідства”, - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, генпрокурора Юрія Луценка запросили на середу, 17 січня, на засідання Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони задля інформування щодо конфіскації коштів і майна оточення екс-президента Віктора Януковича.

Раніше Al Jazeera оприлюднила документ на 95 сторінок, що, зокрема, містить нібито рішення Краматорського районного суду, за яким було конфісковано 1,5 млрд дол., що належали колишньому президентові Віктору Януковичу та його оточенню.

Водночас антикорупційна організація Transparency International Україна закликає в законному порядку опублікувати цей вирок, оскільки автентичність оприлюдненого тексту поки достеменно не підтверджено.

У квітні 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що суд у Краматорську на Донеччині схвалив рішення про конфіскацію коштів Януковича і його оточення. Це рішення досі офіційно не оприлюднили.

Державне підприємство "Інформаційні судові системи", яке зобов’язане оприлюднити судове рішення у реєстрі, посилається на заборону органів прокуратури. Генеральна прокуратура, у свою чергу, стверджує, що визнала це рішення державною таємницею і не може ні підтвердити, ані спростувати автентичність оприлюднених журналістами документів.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
12 667
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
11 306
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 829
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 648
Останній вальс біля ЧНУ: відео випускників ліцею Чернівців підкорило мережу
6 503
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 796
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
5 242
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
4 923
На Буковині ввели карантин через сказ у собаки: село визнали загрозливою зоною
4 903
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 863