Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що в ОРДЛО ще залишаються заручниками 103 особи.
Про це повідомляє прес-служба відомства.
За його словами загалом заручниками залишаються 103 особи в Донецьку та Луганську та десятки в РФ.
"Не можна не згадати тих, хто залишається в заручниках політики Росії, країни – агресора, яка воює проти нас вже майже 4 роки: Сергій Глондар, Богдан Пантюшенко, Олександр Коріньков, Микола Карпюк, Станіслав Клих та інші захисники України вже понад три роки незаконно утримуються на території ОРДЛО та РФ", – заявив Грицак.
Читайте також: Обмін полонених: серед звільнених українських бійців є один буковинецьУ прес-службі відомства повідомили, що голова СБУ видав розпорядження відповідним підрозділам активізувати роботу з пошуку 402 безвісти зниклих осіб.
Він наголосив: "Ми знаємо кожного з них поіменно. І ми не зупинимось, поки не звільнимо всіх! Для нас також є пріоритетом ‒ пошук та повернення до своїх рідних 402 безвісти зниклих осіб".
Нагадаємо, в середу, 27 грудня, на Донбасі відбувся наймасштабніший обмін полоненими - російські бойовики віддали 74 українця.
У числі 74 українців, звільнених із полону російських бойовиків на Донбасі, - "кіборги", та інші українські бійці, громадські активісти та волонтери.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram