З могили українського письменника Коцюбинського викрали 100-кілограмове бронзове погруддя

Новини України / новини
839
0
З могили українського письменника Коцюбинського викрали 100-кілограмове бронзове погруддя

У Чернігові з могили українського письменника Михайла Коцюбинського викрали бронзове погруддя вагою понад 100 кілограмів.

За цим фактом поліція вже відкрила кримінальне провадження, повідомляє Укрінформ.

Зараз правоохоронці встановлюють обставини скоєння злочину та шукають свідків.

Крім того, правоохоронці звернулись до населення з проханням на умовах анонімності надати будь-яку інформацію про причетних осіб чи обставини викрадення бюсту.

Могила Михайла Коцюбинського перебуває на Болдиній горі у Чернігові. Погруддя на могилі письменника важить понад 100 кілограмів і виготовлене із бронзи.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.