Доба в АТО: Двоє військових поранено, четверо травмовано

Новини України / новини / Події на Сході України
819
0
Доба в АТО: Двоє військових поранено, четверо травмовано

За минулу добу в зоні проведення АТО поранено двох українських бійців, ще четверо воїнів зазнали бойових травм.

Про це на брифінгу в четвер заявив речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

“Внаслідок ворожих обстрілів поранено двох військовослужбовців ЗСУ. Це сталося в районі Кам’янки і Катеринівки. Ще один захисник біля Катеринівки отримав бойову травму”, - сказав Мотузяник.

Окрім того, в районі Тарамчука внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої дістали бойове травмування ще троє військовослужбовців, які перебували в інженерній машині розгородження.

“Усіх наших поранених та травмованих воїнів доставлено до медичних закладів, де їм зараз надається необхідна медична допомога”, - зазначив речник Міноборони з питань АТО.

Мотузяник також повідомив, що загалом минулої доби в районі проведення АТО ситуація залишалася складною, проте повністю контрольованою підрозділами ЗСУ.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Потепління до +23. Синоптики повідомили, коли найтепліший день в Україні та де очікуються дощі протягом тижня
15 095
Чи запустять опалення у школах та дитсадках Чернівців: у мерії дали відповідь
8 924
Два заклади з Буковини потрапили до 100 найкращих шкіл України для сфери ІТ
6 356
У Чернівцях з'явилися нові очільники комунальних підприємств
5 231
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
4 929
У селі під Чернівцями молодого чоловіка вбило струмом
4 795
У Чернівцях на Калинівському ринку чоловік вдарив ножем іншого
3 942
"Без дротів і виглядає гарною": мер розповів, коли планують закінчити вулицю Заньковецької
3 247
Махінації на мільйон: на Буковині судитимуть сільського голову, який наживався на бюджеті громади
2 778
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
2 767


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.