Нардеп від "Радикальної партії" під час засідання плюнув в обличчя судді

Новини України / новини
1 334
0
Нардеп від "Радикальної партії" під час засідання плюнув в обличчя судді

Депутат Верховної Ради Дмитро Лінько (Радикальна партія Олега Ляшка) напав на суддю Сергія Родіонова і плюнув у нього під час засідання в Оболонському районному суді Києва.

Про це йдеться в його повідомленні про втручання в здійснення правосуддя на сайті Вищої ради правосуддя.

Так, 8 жовтня суддя розглядав клопотання начальника відділу Оболонського райуправління поліції про арешт підозрюваних у викраденні автомобілів. На розгляд справи прийшли активісти і депутат Лінько.

"Під час розгляду вищевказаних клопотань у залі судових засідань перебувала група невідомих мені раніше молодих чоловіків (близько 20 осіб), серед яких був депутат від Радикальної партії, які заважали оголошувати рішення про застосування запобіжних заходів, гучно висловлювались, у тому числі висловлювали погрози насильством... перешкоджали виходу із залу судових засідань мені і секретарю судових засідань", - вказав суддя Родіонов.

Суддя зазначив, що Лінько й активісти не реагували на вимогу припинити безлад.

"Під час цих подій народний депутат України плюнув мені в обличчя. Також ці особи спробували заподіяти тілесних ушкоджень підозрюваним, які перебувають під вартою", - йдеться в повідомленні.

Судді та помічнику судді вдалося покинути зал засідань тільки за допомогою співробітників поліції.

Крім того, Родіонов вказав, що того самого дня Лінько в засобах масової інформації поширив інформацію про отримання суддею $50 тис. хабара за звільнення з-під арешту автовикрадачів.

Суддя просить ВРП відреагувати на цю ситуацію.

Нагадаємо, 2015 року у Страсбурзі Лінько напав на російського комуніста Геннадія Зюганова і облив його червоною фарбою.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
65 783
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
7 141
На Буковині завтра попрощаються з батьком і двома синами, які потонули в Дністрі
6 365
Блогер перевірив 3 «найгірші» готелі Чернівців: брудна постіль, сміття під ліжком і ціни
6 059
На Буковині посадовців звинувачують у розтраті понад 15 млн грн на укритті для школярів
4 255
Від занедбаної ферми до крафтової сироварні: як на Буковині церква створила унікальне господарство
3 329
Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)
3 106
Особняк та об’єкти в туркомплексі: на Буковині посадовець збагатився на 32 млн грн - фото
2 895
Уряд виділив кошти для підвищених зарплат освітянам і соцпрацівникам: скільки отримає Буковина
2 552
Знайшли майже за 5 км від місця зникнення: як на Буковині шукали потонулого у Дністрі хлопчика
2 290