У Донецькій області жінка підірвалася на розтяжці

Новини України / новини
966
0
У Донецькій області жінка підірвалася на розтяжці

У понеділок, 16 жовтня, на лісосмузі між селищами Майорське та Зайцеве Донецької області жінка підірвалася на розтяжці.

Її госпіталізували до лікарні Бахмута, повідомила прес-служба поліції Донецької області.

"Мешканка окупованої Амвросіївки, перебуваючи біля Майорського, зійшла з дороги в лісосмугу, де підірвалася на розтяжці. В результаті вибуху жінка отримала травми тулуба та кінцівок", — йдеться у повідомленні.

Наразі у зв’язку з випадком проводиться перевірка. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

У поліції закликали громадян бути обережними у районах поблизу лінії розмежування, не сходити з автошляху та не виходити до лісосмуг.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався