МЗС направило ноту протесту Угорщині через акцію "Самовизначення для Закарпаття"

Новини України / новини
1 275
0
МЗС направило ноту протесту Угорщині через акцію "Самовизначення для Закарпаття"

Міністерство закордонних справ України направило Угорщині ноту протесту проти проведення акції "Самовизначення для Закарпаття".

Про це повідомив глава МЗС Павло Клімкін у своєму мікроблозі Twitter.

"МЗС Угорщини повідомило посольству України про акцію під гаслом "Самовизначення для Закарпаття", яка відбудеться 13 жовтня. Це що, Будапешт підтримує сепаратизм? Негайно направили ноту протесту з вимогою заборонити цю провокацію!" - написав Клімкін.

"Упевнений, що Угорщина і надалі буде поважати територіальну цілісність України", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Угорщини виступив за перегляд угоди про асоціацію ЄС з Україною через закон про освіту.

Клімкін заявив, що здивований такою заявою і обговорить це питання 12 жовтня в Будапешті. Цього дня Україна і Угорщина проведуть переговори щодо закону "Про освіту".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.