У Києві шестирічна дівчинка випала з вікна 9-го поверху

Новини України / новини
2 680
0
У Києві шестирічна дівчинка випала з вікна 9-го поверху

У Солом'янському районі Києва шестирічна дівчинка випала з вікна квартири на дев'ятому поверсі й розбилася насмерть.

"Попередньо встановлено, що ввечері батьки гуляли з дівчинкою у дворі. Коли ж стемніло - батько відвів її до квартири на дев'ятому поверсі, увімкнув телевізор і залишив саму. Чоловік повернувся до дружини на вулицю. Через кілька хвилин дівчинка випала з вікна", - повідомляє поліція.

Порушено кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України з додатковою кваліфікацією - нещасний випадок. Якщо в ході слідства буде встановлено провину батьків, їх дії будуть додатково кваліфіковані відповідно до положень Кримінального кодексу.

Нагадаємо, у серпні трирічна дівчинка випала з вікна квартири на 16-му поверсі будинку на бульварі Бикова в Деснянському районі Києва. Дівчинка прокинулася вранці, коли всі спали, підійшла до відчиненого вікна і сперлася руками на москітну сітку. Та не витримала ваги, і дитина випала.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях підірвали 90-метрову трубу на території колишньої «Буковинки» - відео
5 116
Літній шопінг у розпалі: що і за скільки можна придбати на Калинівському ринку
4 239
Популярний мобільний оператор готує зміни для українців з 1 липня: що відомо
4 176
Картину чернівчанки презентували на найбільшій виставці творчих талантів у Манчестері
3 972
На Буковині проведуть в останню путь воїна Володимира Новака
3 555
«Там було все. Зараз усе зруйноване»: історії переселенців, які живуть у шелтері Новоселиці
2 727
У Чернівцях завершився Миколайчук OPEN: оголосили переможців 2026 року
2 561
На 59-му році життя помер президент ФК «Садгора» Сергій Антонюк із Чернівців
1 951
На Буковині тривають пошуки 96-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся
1 878
У Чернівцях попрощалися із полковником Андрієм Рємізовим: він помер у ворожому полоні
1 856