Експертиза ДНК підтвердила, що охоронець Димінського не був за кермом у момент аварії – Аваков

Новини України / новини
1 379
0
Експертиза ДНК підтвердила, що охоронець Димінського не був за кермом у момент аварії – Аваков

Результати ДНК підтверджують, що охоронець президента футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського не був за кермом у момент аварії, сказав журналістам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, в автомобілі виявлені сліди ДНК лише однієї людини, і ця людина - не охоронець Димінського, передає кореспондент УНІАН.

"Я не веду слідство і не керую слідством, але, на сьогоднішній день мені відомі факти про те, що експертиза ДНК підтвердила, що в машині сліди ДНК однієї людини, і це не той чоловік, який заявив про те, що він був за кермом", - сказав Аваков.

Він також додав, що всі слідчі дії будуть проведені у відповідності з законом.

Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про те, що у слідства ще недостатньо доказів, щоб вважати Димінського винуватцем смертельного ДТП. Але, як стверджує генпрокурор, охоронець бізнесмена не знаходився за кермом автомобіля під час аварії.

Як повідомлялося, у Львові без можливості внесення застави на два місяці заарештували Андрія Борща, охоронця бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати", і співвласника телеканалу ZIK Петра Димінського.

18 серпня на трасі Львів-Краковець "Мерседес" Петра Димінського врізався в "Опель" 31-річної жінки, яка здійснювала поворот за правилами дорожнього руху. Жінка загинула на місці. Винуватцем ДТП визнав себе охоронець бізнесмена Андрій Борщ, який зазвичай їздить кортежом у машині охорони бізнесмена.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
25 171
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 120
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 266
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
4 965
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 523
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 467
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 379
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 255
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 255
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 003