Суд спростував заяву нардепа Полякова щодо надання йому статусу потерпілого

Новини України / новини
1 210
0
Суд спростував заяву нардепа Полякова щодо надання йому статусу потерпілого

Печерський районний суд Києва спростовує інформацію народного депутата від фракції "Народний фронт" Максима Полякова про нібито надання йому статусу потерпілого у справі щодо провокації підкупу НАБУ.

Про це повідомляє прес-служба суду у Facebook.

В прес-службі зазначили, що жодного рішення стосовно того аби надати Полякову статус потерпілого не було. Мова йде лише про ухвалу слідчого судді щодо розгляду заяви депутата.

"Ухвалою слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 29.08.2017 зобов’язано слідчого, який здійснює досудове розслідування кримінального провадження № 42017000000002187 від 07.07.2017 розглянути заяву Полякова Максима Анатолійовича про залучення до вказаного кримінального провадження як потерпілого", - сказано в заяві.

Прес-служба зазначає, що жодного рішення про визначення процесуального статусу як потерпілого за Максимом Поляковим в кримінальному провадженні не ухвалювалось.

Раніше сам Поляков написав у Facebook наступне: "рішенням Печерського районного суду міста Києва за мною визначено процесуальний статус потерпілого у справі щодо провокації підкупу НАБУ".

Як відомо, народний депутат Максим Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину.

Крім нього у "бурштиновій справі" фігурує народний депутат Борислав Розенблат, із якого парламент теж зняв недоторканність.

Солом'янський районний суд Києва обрав для Полякова заставу розміром 304 тисячі гривень і зобов'язав носити електронний браслет, а також здати всі закордонні паспорти. Поляков вніс заставу.

Правоохоронці змогли надягти браслет на Полякова лише з п'ятої спроби.

Сам нардеп звинувачує НАБУ у незаконному прослуховуванні низки високопосадовців та в провокаційних діях щодо нього самого.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Не стало працівниці Буковинського медуніверситету Яни Гончарук: їй було лише 30
14 254
Сморід на всі Чернівці: Клічук назвав винуватця нестерпного запаху в місті
12 585
Яку зарядну станцію вибрати для холодильника, котла і телевізора: пояснення експерта
9 953
У "Чернівціобленерго" оприлюднили графік відключень світла на завтра
7 758
Випускниця Чернівецького коледжу створила сукню для переможниці конкурсу краси Miss Europe
7 147
Трагедія на Буковині: через місяць після смерті брата-воїна загинув захисник Андрій Козак
7 128
Коли не буде світла 5 грудня: графік відключень на Буковині
3 038
Скільки завтра будемо без світла: графік відключень на Буковині на 6 грудня
2 979
У Карпатах витратять 6,6 мільярдів гривень на нову дорогу в Буковель
2 786
Віз "клієнтів" на рейсовому автобусі: на Буковині зірвали план переправлення чоловіків через кордон
2 683

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.