Футбольний матч "Динамо" - "Маріуполь" скасували

Новини України / новини / спорт
1 229
0
Футбольний матч "Динамо" - "Маріуполь" скасували

Футбольна команда "Динамо" не приїхала до Маріуполя для участі сьогодні в матчі 7-го туру Української Прем'єр-ліги "Маріуполь" - "Динамо".

Про це повідомляє прес-служба ФК "Маріуполь".

"Сьогодні на нашому стадіоні повинен був відбутися матч 7-го туру Української Прем'єр-ліги "Маріуполь" - "Динамо". Однак київська команда в Маріуполь так і не прибула, тому матч, ймовірно, не відбудеться", - йдеться в повідомленні.

Уболівальникам, які вже придбали квитки, пропонують звернутися до кас стадіону або спорткомплексу "Іллічівець" і здати їх, щоб отримати назад гроші або ж відвідати товариський матч збірної ветеранів українського футболу.

"Друзі, повірте ми зробили все можливе, щоб матч "Маріуполь" - "Динамо" відбувся", - заявив віце-президент ФК "Маріуполь" Андрій Санін.

Як відомо, київське "Динамо" отримало офiцiйнi листи від МВС, СБУ та УДО стосовно надання рекомендацiй щодо можливості проведення в Марiуполi матчiв УПЛ і МВС не рекомендувало проводити матч "Маріуполь" - "Динамо" на стадіоні "Іллічівець".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують