У Запоріжжі біля супермаркету водій ВАЗ без водійських прав збив трирічну дитину

Новини України / новини
991
0
У Запоріжжі біля супермаркету водій ВАЗ без водійських прав збив трирічну дитину

У Запоріжжі на вулиці Новокузнецькій водій ВАЗ-2101 збив трирічну дитину.

Про це повідомила речниця ГУ Нацполіції України у Запорізькій області Катерина Людвік, пише УНН.

"Молодий хлопець, який перебував за кермом автівки, не мав водійського посвідчення. Близько 20:00 він взяв машину батьків та разом з товаришем поїхав до супермаркету за продуктами. Там, на автомобільній зупинці ВАЗівка і скоїла наїзд на дитину", - розповіла К.Людвік.

Прибувші на виклик поліцейські застали батька, який ніс дитину до карети швидкої допомоги. Водій, який збив хлопчика, як розповіла прес-офіцер патрульної поліції міста Юлія Шеймухова, аби уникнути розправи, з місця пригоди зник. Так як ДТП сталось з потерпілими, інспектори патрульної поліції на місце аварії викликали слідчого з Комунарського райвідділку нацполіції.

Правоохоронці знайшли водія та доставили його на місце пригоди, де працювала слідча група. На місці пригоди патрульні надали допомогу слідчому, на водія склали адміністративну постанову та протокол за ч.2 ст.126 на чоловіка, який передав керування даним транспортним засобом.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують