Більшість українців вважають себе патріотами

Новини України / новини
1 456
0
Більшість українців вважають себе патріотами

Три чверті українців вважають себе патріотами своєї держави.

Про такі результати опитування, проведеного в серпні, повідомляє Соціологічна група "Рейтинг".

Так, 83% опитаних громадян вважають себе патріотами.

Більшість українців вважають себе патріотами


Опитування було проведено практично у всіх регіонах нашої держави. На Заході кількість патріотично налаштованих українців склала 88%, у Центрі – 84%, на Сході – 83%, на Півдні – 77%.

Водночас у південних областях 18% опитаних заявили, що не можуть говорити про себе, як про патріотів своєї країни. На Сході таких респондентів – 11%, у Центрі – 8%, на Заході – 5%. Соціологи зазначають, що чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто вважає себе патріотом.

Також Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування стосовно того, чи підтримали б українці незалежність своєї держави, якби голосування відбулось тепер.

76% опитаних заявили, що вони б підтримали проголошення Незалежності України. Організатори опитування запевняють, що за останні три роки загальна кількість тих, хто підтримує незалежність України не змінилася. А ось в порівнянні з 2013 роком збільшилась на 15%.

Найбільше тих, хто підтримує проголошення Незалежності України, на Заході - 93%.

У Центрі таких опитаних 76%, на Півдні – 66%, на Сході – 64%.

При цьому в останніх двох макрорегіонах кількість тих, хто має протилежну думку становить 21%-22%.

Чим молодші респонденти та чим вищий рівень їхньої освіти, тим рівень підтримки проголошення Незалежності України серед них вищий.

Всього було опитано 2 тисячі респондентів, віком від 18 років. Похибка вибірки 2,2%.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.