Гройсман: Завдяки ProZorro за рік зекономили 19 мільярдів

Новини України / новини
1 362
0
Гройсман: Завдяки ProZorro за рік зекономили 19 мільярдів

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що завдяки системі ProZorro за рік вдалося зекономити 19,1 млрд грн.

Про це він повідомив у Facebook.

Зокрема, глава уряду зазначив, що рівно рік тому відбувся повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro для усіх надпорогових тендерів.

"Завдяки ProZorro за рік нам вдалося зекономити 19,1 млрд гривень державних коштів. Це – дуже високий показник, який, проте, має потенціал до зростання", - написав Гройсман.

Він зазначив, що за ці 365 днів система довела свою ефективність: кількість проведених процедур зросла на 550%, кількість учасників - на 384%, сума оголошених торгів збільшилась майже в 10 разів - з 75 млрд грн до 725 млрд грн.

Глава уряду подякував за роботу всій команді, яка працювала над системою публічних електронних закупівель ProZorro, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України та особисто першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі Максиму Нефьодову.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.