Потяг на Київщині збив на смерть жінку в навушниках - "УЗ"

Новини України / новини
1 267
0
Потяг на Київщині збив на смерть жінку в навушниках - "УЗ"

На переїзді станції Тарасівка потяг на смерть збив жінку, яка не почула звукового сигналу через навушники.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниці".

"22 липня о 20:17 під час курсування поїзда № 287 Чернігів – Білгород -Дністровський на переїзді ст. Тарасівка смертельно травмовано жінку. Машиніст звуковими сигналами попередив про небезпеку, але жінка не реагувала, оскільки була в навушниках", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через це відбулася невелика затримка трьох потягів далекого сполучення: № 117 Київ-Чернівці, № 49 Київ-Трускавець,№ 143 Київ – Івано-Франківськ, однак у кінцеві пункти призначення вони прибули за графіком.

"Залізничники вкотре просить громадян дотримуватись правил безпеки на залізничному транспорті та бути уважними", - додали у прес-службі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.