Погодні аномалії в Україні тільки посилюватимуться - метеорологи

Новини України / новини
1 821
0
Погодні аномалії в Україні тільки посилюватимуться - метеорологи

Цього літа природні катаклізми торкнулися практично всіх країн, і метеорологи попереджають – аномалії будуть тільки посилюватися. Небувалі зливи в цьому році були зафіксовані в Україні, Німеччині, Росії, Польщі та Грузії, в Японії погода розбушувалася не на жарт – там лютують тайфуни.

За оцінками метеорологів, найближчим часом погода тільки погіршиться, а причиною тому експерти називають глобальну зміну клімату. В Україні за останні 20 років середня температура повітря зросла на 0,8 градуса. Якщо температура збільшується на 0,1 градуса – це значить, що тривалість теплого періоду збільшилася на 1 день.

Крім того, тривалість теплого періоду збільшилася вже на 8 днів, якщо "скласти" всі потепління за ці роки. Як прогнозують метеорологи, в усіх країнах, в тому числі і в Україні, зміни клімату призведуть до незворотних процесів. Через 50-70 років в Україні потеплішає ще на три градуси, що стане причиною загибелі екосистем, неврожаю, призведе до найстрашнішим наслідків.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
16 678
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
11 804
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
11 237
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 275
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
7 962
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
7 616
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 370
Завтра на Буковині будуть погодинні відключення: кого це стосується
6 153
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
5 963
Скандал, в якому заступник мера міста на Буковині переправляв ухилянтів за кордон: реакція Козака
5 750


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.