У 2018-2019 роках Україна має віддати близько 10 млрд дол. боргів

Новини України / Новини світу / новини
1 252
0
У 2018-2019 роках Україна має віддати близько 10 млрд дол. боргів

Україна протягом 2018-2019 років повинна віддати близько 10 млрд дол. державних зовнішніх запозичень. Про це у коментарі УНН розповів експерт з економічних питань Олег Устенко.

"В цьому році Україна мала віддавати 2,6 млрд дол. державних зовнішніх запозичень. Що стосується 2018-2019 років, то Україна має віддати приблизно 10 млрд дол. зовнішніх державних запозичень. А це вже зовсім інша ситуація і треба буде намагатися зберегти співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями. З цієї точки зору, українська сторона буде достатньо вмотивовано намагатися поновити співпрацювати з Фондом (МВФ – ред.) вже в кінці цього року", - зазначив експерт.

О.Устенко вважає, що уряд намагатиметься поновити співпрацю з міжнародними фінансовими інституціями, в тому числі, МВФ, аби можна було виконати взяті на себе боргові зобов’язання.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.