Україну закликали підтримати пенсійну реформу

Новини України / Новини світу / новини
1 640
0
Україну закликали підтримати пенсійну реформу

Посли країн "Великої сімки" висловили підтримку проекту пенсійної реформи в Україні та закликали Верховну Раду ухвалити без затримок відповідне законодавство на пленарному засіданні наступного тижня.

Про це йдеться у заяві послів G7, опублікованій на сайті посольства Італії, пише "Українська правда".

"Ми, посли Великої сімки, хотіли б висловити нашу рішучу підтримку плану пенсійної реформи, запропонованого українським урядом, і ми закликаємо Раду ухвалити без затримок відповідне законодавство на своєму пленарному засіданні наступного тижня", - йдеться у заяві.

"Сьогодні пенсіонери становлять понад чверть населення України; середній розмір пенсій є надзвичайно низьким, при цьому витрати на пенсії в Україні - 11% ВВП - є одними з найвищих в Європі.

Дана невідповідність свідчить про необхідність відновити належний соціальний договір між державою та її громадянами, а також швидко ухвалити пенсійну реформу, яка підвищує справедливість, передбачуваність та стійкість системи", - заявили посли країн G7.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 879
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 710
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 930
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 536
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 128
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 595
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 537
«Дуже добра картопля, не розварюється»: яких цін очікувати на фрукти та овочі восени
3 110
У Чернівцях громадський транспорт тимчасово курсуватиме за зміненими маршрутами
2 842
Економісти та психологи б’ють рекорди: у ЧНУ навчається майже 3600 першокурсників
2 321


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.