Масована атака вірусом Petya.A на інформаційні системи відділення і контакт-центр компанії Нова пошта привела до тимчасової неможливості обслуговування клієнтів.
Про це компанія повідомила на своїй Facebook-сторінці.
"Ми докладаємо всіх зусиль, аби відновити роботу вже найближчим часом. Вдячні вам за розуміння, обіцяємо інформувати про перебіг подій", - йдеться в повідомленні.
Раніше ЗМІ повідомляли, що комп'ютерні системи столичної енергокомпанії Київенерго піддалися хакерській атаці.
Крім того, національна енергетична компанія Укренерго також зіткнулася з проблемами в роботі комп'ютерних систем в результаті хакерської атаки на Київенерго, але вони не є критичними.
За даними агентства Інтерфакс-Україна, хакерській атаці піддалися також ряд державних банків і компаній.
При цьому Ощадбанк раніше спростував повідомлення про хакерську атаку.
Пізніше Нацбанк підтвердив кібератаки невідомим вірусом на українські банки.
Також пізніше Ощадбанк визнав хакерські атаки на ряд українських компаній і банків, а також обмежив функціонал послуг, що надаються клієнтам.
Хакерських атак
зазнали і комп’ютери редакції газети "Молодий буковинець".
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram