Активісти зірвали сесію Львівської обласної ради, увірвавшись до зали засідань і закидавши її димовими шашками, повідомляє УНІАН з посиланням на власного кореспондента.
Згідно з повідомленням, напередодні штурму облради близько сотні представників Свободи, ГО Сокіл та Правого сектора проводили пікет з вимогою прийняти звернення до президента та парламенту щодо ухвалення закону Про амністію в 2016 році, який так і не був підписаний главою держави.
"Не дочекавшись розгляду даного питання депутатами, близько 50 активістів, прорвавши кордон охорони і поліції, з різних ходів увірвалися до сесійної зали і закидали зал димовими шашками. Частині депутатів вдалося вийти, інших активісти на деякий час заблокували у заповненому димом залі", - передає агентство.