"Вконтакте" і Яндекс втратили по кілька мільйонів українських відвідувачів

Новини України / новини
2 850
0
"Вконтакте" і Яндекс втратили по кілька мільйонів українських відвідувачів

Відвідуваність російської соціальної мережі "Вконтакте" за 5 днів впала на 3 млн візитів.

Про це свідчать дані SimilarWeb, пише "Економічна правда".

Компанія надала ЕП статистику відвідуваності в Україні заблокованих російських інтернет-сервісів. Статистика включає не унікальні візити з десктопів.

Згідно з даними на 20 травня 2017 року, відвідуваність соціальної мережі "Вконтакте" (vk.com) в Україні впала на 3,35 млн візитів за 5 днів блокування доступу.

До введення санкцій щоденна відвідуваність соцмережі в Україні становила в середньому 10,1 млн візитів. 20 травня українські інтернет-користувачі відвідали соціальну мережу 6,75 млн разів.

Соціальна мережа "Однокласники" (ok.ru) втратила в середньому 1,67 млн візитів з майже 4,6 млн.

Відвідуваність російського інтернет-порталу yandex.ua знизилася приблизно на 2 млн візитів з 6 млн.

Російський інтернет-портал mail.ru недорахувався 1,22 млн візитів при загальній середній відвідуваності 4,62 млн.

За словами аналітика відділу маркетингу в SimilarWeb Павла Тучинського, представлені дані в переважній більшості випадків враховують відвідувачів з України, які зайшли на заблокований інтернет-ресурс через VPN.

"Якщо користувач спочатку зайшов в інтернет не через VPN, що, як правило і відбувається, ми побачимо країну-оригінал", - каже Тучинський.

Варто також відзначити, що ще не всі інтернет-провайдери України, в тому числі великі виконали указ президента про санкції від 15 травня 2017 року.

Третій за величиною абонентської бази в країні інтернет-провайдер "Воля" 23 травня повідомив, що повністю заблокує сайти до 1 червня.

Відповідно до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Національної комісії регулювання зв'язку та інформатизації, в Україні станом на 25 квітня 2017 року працювало 6158 інтернет-провайдерів.

Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 248
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 099
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 537
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 531
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 881
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 525
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 309
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 255
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 857
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 236