В Україні створюють річкову поліцію

Новини України / новини
2 073
0
В Україні створюють річкову поліцію

У Києві розпочала роботу річкова поліція. Її працівники отримали новий офіс поблизу Дніпра, неподалік мосту, що зараз будується.

За словами глави МВС Арсена Авакова, підконтрольна службі річкових правоохоронців територія становить 1,6 тисячі квадратних кілометрів акваторії Дніпра і Канівського водосховища, а також – 43 кілометри берега в межах Києва.

Згідно з повідомленням Авакова у Facebook, цей поліцейський підрозділ забезпечуватиме патрулювання, припинення правопорушень та профілактичну роботу з відпочивальниками на річці.

Окрім того, правоохоронці повинні ефективно співпрацювати з рибінспекцією, боротися з браконьєрством та незаконним виловом риби. У роботі річкової поліції передбачаються також спільні заходи з екологами та збереження обладнання пляжів і зон відпочинку.

В Україні створюють річкову поліцію

Оновлені катери (поки ще не в комплекті. Сподіваюся, буде ресурс – докупимо до необхідної кількості). Оновлена система моніторингу акваторії за рахунок дронів і зведеної системи моніторингу поліцейських сил Києва,
– описав глава МВС устаткування, яким володіє нова річкова поліція.

"Підключення до патрулювання і операцій поліцейського вертольота і спеціальних поліцейських сил КОРД сьогодні публічно демонстрували на річці прем'єру і журналістам під час навчань", – додав Аваков.

Дуже скоро оновлені, додатково оснащені, підрозділи поліції на воді з'являться в Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Полтавській, Черкаській, Одеській та Донецькій областях.

Міністр внутрішніх справ також запросив молодь взяти участь у відкритих конкурсах на посади у річковому підрозділі поліції.

Підписуйтесь на новини "МБ" у Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
12 886
У курортному селищі на Буковині сталася масштабна пожежа - фото
11 880
П'ятиповерхову будівлю "Укрпошти" у Чернівцях не змогли продати
9 257
Синоптики попереджають про сильні заморозки на Буковині: коли знизиться температура
9 108
«Тримаємося, але люди дуже втомлені»: митець із Чернівців понад 3 роки служить у ЗСУ
8 770
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
8 726
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
7 311
«Мусимо боротися»: 53-річний директор школи з Чернівців добровольцем пішов на війну
7 193
Сьогодні - шквальний вітер, завтра - сильні заморозки: погода на Буковині ближчими днями
6 911
«Танці допомогли звикнути до протеза»: ветеран відкрив у Чернівцях школу танців
6 320


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.