Штаб АТО: Неподалік Авдіївки загинули двоє військових

Новини України / новини
1 506
0
Штаб АТО: Неподалік Авдіївки загинули двоє військових

Внаслідок обстрілу контрольованими Росією бойовиками опорного пункту неподалік Авдіївки загинуло двоє військовослужбовців Збройних сил України.

Про це йдеться у повідомленні штабу прес-центру штабу АТО у соціальній мережі Facebook.

"За попередньою інформацією, внаслідок обстрілу опорного пункту підрозділу однієї з механізованих бригад, що розташований неподалік Авдіївки, загинули два військовослужбовці Збройних сил України", - повідомили у штабі.

"На цьому напрямку противник застосовував танки, міномети калібру 82 мм, гранатомети різних систем та великокаліберні кулемети", - додали у штабі.

Раніше журналіст Роман Бочкала повідомив, що у районі Авдіївської промзони йдуть бої, сім українських військових поранено, один - загинув.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.