Гройсман грозиться покарати губернаторів, які безвідповідально поставляться до програми "Доступні ліки"

Новини України / новини
1 293
0
Гройсман грозиться покарати губернаторів, які безвідповідально поставляться до програми "Доступні ліки"

Керівники областей, які безвідповідально поставляться до реалізації програми "Доступні ліки", будуть покарані.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на селекторній нараді, проведеній з керівниками регіонів в рамках робочої поїздки до Кіровоградської області, повідомляє "Укрінформ".

"Я попереджаю усіх чиновників про персональну відповідальність. Ви маєте як годинник розраховуватися з аптечними мережами. Ця програма забезпечення безкоштовними ліками запущена один раз та надовго. Вона буде діяти і в цьому, і в наступних роках, тому я б хотів, щоб процес взаєморозрахунків був дуже якісним", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що керівники областей, які не належним чином будуть втілювати у життя програму, будуть покарані. "Я вам обіцяю, що заробітну плату ви будете отримувати наліпками, які мають бути на аптеках із написом "Доступні ліки", щоб вам ще раз нагадати про те, що ви несете відповідальність за кожну людину", - підкреслив глава уряду.

Прем’єр закликав керівників на місцях надавати усю необхідну людям інформацію про програму "Доступні ліки". Він зазначив, що сьогодні відвідав кілька лікарень та аптек та з’ясував, що не всі українці знають про неї, не всі мають доступ до цієї програми. "Для нас головне зараз — максимально розширити дію цієї програми. Ми маємо 500 млн грн на неї, і якщо потрібно буде додати ресурсу, ми знайдемо іще 500 млн, але українці мають бути здорові", - сказав він.

Як відомо, з 1 квітня 2017 року стартувала урядова програма "Доступні ліки". Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У громаді на Буковині заборонили ввечері їхати на мотоциклах
13 123
Гроза та сильний вітер: на Буковині очікується різка зміна погоди
7 324
Сильна магнітна буря: вчені попередили про потужний геомагнітний шторм і скільки днів він триватиме
7 220
Керівнику "Чернівціводоканал" оголосили підозру: на комунальному підприємстві зробили заяву
6 286
У боях за Україну загинув випускник юридичного факультету ЧНУ Олександр Товарніцький
5 759
Виводив людей з будинку: історія рятувальника, який став відомим завдяки фото
5 232
«Ці кошти можуть стати єдиною надією»: у Чернівцях триває збір на допомогу для постраждалих від ракетного обстрілу
4 412
На Буковині оголосили підозри 10 посадовцям за розтрати бюджетних коштів на великі суми
4 075
Взяли пасажира — заплатите штраф до 32 тисяч гривень: водіїв попередили про рейди
3 832
Росія могла вдарити по Чернівцях ракетою Х-101 із касетною бойовою частиною: що відомо
3 694