Weather

Лоукост Ryanair запустить рейс Львів-Берлін на місяць раніше

Новини України / новини
1 119
0
Лоукост Ryanair запустить рейс Львів-Берлін на місяць раніше

Авіакомпанія Ryanair оголосила про відкриття маршруту Львів-Берлін з 8 вересня, замість анонсованого раніше старту у жовтні.

Про це йдеться у повідомленні на сайті авіакомпанії.

Ryanair буде літати за маршрутом двічі на тиждень. Найдешевші квитки обійдуться в 579 грн (19,99 євро) - у вересні та жовтні. Бронювання відкриють з півночі 11 квітня.

Авіакомпанія аргументувала своє рішення великим попитом з боку українських туристів.

Нагадаємо, 15 березня один із найбільших європейських лоукостерів - компанія Ryanair - оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень. Компанія планує рейси з Києва та Львова.

Однак пізніше стало відомо, що Ryanair поки не домовився з аеропортом "Бориспіль", звідки планується почати рейси у листопаді.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують