Українська телеведуча потрапила в аварію: з’явилось фото і відео

Новини України / новини
5 264
0
Українська телеведуча потрапила в аварію: з’явилось фото і відео

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк разом із знімальною командою потрапили в ДТП під час зйомок програми "Орел і Решка".

Команда разом із ведучою мали відзняти чергову серію для сезону "Рай і Пекло". Проте по дорозі в місто Квінстаун (Нова Зеландія) автомобіль потрапив в аварію.

Як відомо, на дуже вузькій вулиці зустрілися два великих автомобілі, що не змогли розминутися. Водій машини знімальної групи не "викрутив" і машину повалило на бік.

Українська телеведуча потрапила в аварію: з’явилось фото і відео


На Youtube-каналі програми опубліковане відео, де Леся розповідає про ДТП, в яку вони потрапили. Як можна побачити, всі залишилися живі й аварія обійшлась без серйозних травм.

Друзі, перший раз в житті ми потрапили в аварію всією групою. Машина зараз лежить на боці. Всі живі, всі нормально. У мене, по ходу, зламаний ніс, я його не відчуваю,
– розповіла на відео телеведуча.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм