Вандали облили червоною фарбою пам’ятники у Києві

Новини України / новини
1 547
0
Вандали облили червоною фарбою пам’ятники у Києві

Вночі з 17 на 18 березня невідомі вандали облили червоною фарбою у Києві пам'ятник поетесі націоналістці Олені Телізі, а також князеві Володимиру Великому.

Про це йдеться на сайті Українcької правди, пише molbuk.ua

Gам’ятник Олені Телізі був відкритий 25 лютого цього року у Бабиному Яру, де була похована розстріляна нацистами поетка.

Раніше повідомлялося про цілу хвилю актів вандалізму над польськими і болгарськими місцями пам’яті на Львівщині та Одещині, а також у Биківні під Києвом.

Небачений раніше сплеск вандалізму пов’язують із активністю російських спецслужб і агентів впливу. Нещодавні акти вандалізму у Львові, Підкамені та Гуті Пеняцькій відрізняються тим, що образливі написи зроблені буквально одним почерком.

Попри заяви Національної поліції, політиків та дипломатів відповідним органам досі не вдалося спіймати злочинців.

Вандали облили червоною фарбою пам’ятники у Києві
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП перевели у бойову частину
9 631
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
7 075
«Місця не вистачає»: цьогоріч в гуртожитки ЧНУ поселили понад тисячу першокурсників
5 261
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
3 401
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 197
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 105
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
2 934
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
2 889
У Чернівецькому ТЦК та СП прокоментували затримання лікаря-педіатра
2 631
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 557


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.