Уряд вніс зміни у процес техогляду авто

Новини України / новини
4 152
0
Уряд вніс зміни у процес техогляду авто

Кабінет міністрів України вдосконалив механізм процесу проведення перевірки технічного стану транспортних засобів суб'єктами здійснення їх обов'язкового технічного контролю.

Таке рішення закріплено постановою уряду №141 Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 30 січня 2012 року №137 і від 31 травня 2012 року №512 від 10 березня 2017 року, передає Інтерфакс-Україна.

Документ, зокрема, передбачає, що виконавець здійснює фото- та відеофіксацію процесу проведення обов'язкового технічного контролю транспортного засобу, про що попереджає замовника.

Крім того, матеріали повинні зберігатися протягом трьох років. Це унеможливить видачу протоколів перевірки без її здійснення і забезпечить накопичення об'єктивних відомостей про технічний стан авто.

"Прийняття відповідної постанови забезпечить проведення якісного та об'єктивного процесу проведення перевірки", - зазначено в поясненні до постанови.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
25 171
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
9 120
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
5 266
Українка перевірила 7 популярних марок масла на якість: одне з них - підробка
4 965
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 523
Українців поїли незаконно розлитою "мінералкою": де продавали напій
3 467
Росіяни влучили у пункт пропуску на кордоні з Молдовою: реакція Зеленського на атаку
3 379
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
3 255
Воював під Бахмутом: у Чернівцях внаслідок вибуху гранати загинув військовий
3 255
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
3 003