З України до Угорщини збудують нову трасу

Новини України / новини
1 099
0
З України до Угорщини збудують нову трасу

"Укравтодор" почав проектування нової автомобільної дороги на кордоні з Угорщиною.

Про це повідомили у прес-службі дорожнього держагентства.

"Нова автострада поєднає українську трасу М-06/Е-50 Київ-Чоп з угорською М-3 Будапешт-Н'їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною", - йдеться у повідомленні.

Як наголосили в "Укравтодорі", зведення нової траси спростить транспортне сполучення з європейськими країнами та зніме навантаження з КПП Чоп-Захонь, на який припадає основна частина вантажних автоперевезень.

Також зазначається, що раніше спорудження автомагістралі М-3, загальна протяжність якої становить 281 кілометрів, було призупинено на території Угорщини за 20 кілометрів від кордону з Україною через визначення оптимального варіанту проходження траси через кордон між двома державами.

Наразі вирішили, що траса проходитиме біля села Дийда (під Береговим) зі спорудженням нового однойменного КПП. Проектні роботи нової автодороги з української сторони до КПП Дийда будуть завершені до кінця поточного року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці