ЗМІ: Безвізовий режим з ЄС запрацює у червні

Новини України / новини
2 651
0
ЗМІ: Безвізовий режим з ЄС запрацює у червні

Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах, яке відбудеться 11 травня.

Про це "Європейській правді" повідомили незалежні одне від одного джерела у впливових країнах-членах Євросоюзу.

Календарний графік був неформально узгоджений між європейськими інституціями та країнами-членами. Відповідно до нього після схвалення Радою ЄС 11 травня, документ буде підписаний 15 травня, а безвіз набуде чинності орієнтовно з 11 червня.

На сайті ЄП опублікована стаття з детальним описом графіку та позиціями окремих гравців ЄС.

Нагадаємо, 2 березня Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі формально схвалить рішення про візову лібералізацію для України.

Як відомо, 28 лютого на консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії було досягнуто згоди щодо запуску візової лібералізації для громадян України.

Після узгодження документа в рамках тріалогу, в квітні його мають розглянути в Європарламенті, в травні – схвалити у Раді ЄС.

Очікується, що безвіз для України фактично може набути чинності на початку червня.

Нагадаємо, 27 лютого Рада ЄС затвердила механізм призупинення безвізових режимів з третіми країнами, прийняття якого тривалий час блокувало затвердження безвізового режиму для України.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Лишилося дві найхолодніші ночі: синоптикиня розповіла, коли чекати потепління
73 815
Раптово втратив свідомість: на Буковині поліцейський трагічно помер під час служби
23 774
У Чернівцях група лікарів допомагала ухилянтам оформити інвалідність: подробиці
15 420
Провулок Ентузіастів - на вулицю Героїв УПА: у Чернівцях перейменують дві вулиці та стадіон
9 594
Буковинцю, який кинув гранату в поліцейських, повідомили про підозру
7 020
10 тисяч євро за кожного: на Буковині викрили схему переправлення ухилянтів
6 825
Світла буде більше: на Буковині оновили графік відключень світла на сьогодні
6 496
У Чернівцях низка будинків залишиться без води на невизначений термін: адреси
5 411
Чоловік, який кинув гранату в поліцейських на Буковині, був п'яний: відео затримання
5 301
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у викраденні 13-літньої школярки
5 301