Впродовж дня у зоні АТО загинули двоє військових

Новини України / новини / Події на Сході України
1 322
0
Впродовж дня у зоні АТО загинули двоє військових

В зоні проведення АТО протягом дня загинули двоє українських військових.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО.

Згідно із інформацією, загалом зафіксовано 56 обстрілів.

"На Маріупольському напрямку зі 122 міліметрової артилерії окупанти обстрілювали Водяне. З мінометів – Гнутове, Широкине, Водяне, а з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – Талаківку, Павлопіль, Гнутове. По Широкиному та Новотроїцькому вів вогонь снайпер", - сказано у повідомленні.

"На Донецькому напрямку танк обстрілював шахту Бутівку. Зі 120 та 82 міліметрових мінометів – Зайцеве, Троїцьке, Новолуганське, Кам’янку, Авдіївку та Луганське. З гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – Зайцеве, Верхньоторецьке, Невельське, Богданівку, Авдіївку та Луганське", - повідомляє штаб.

Вказується, що на Луганському напрямку бойовики обстріляли зі 152 міліметрової артилерії – Кримське, а з стрілецької зброї – Станицю Луганську та Новоолександрівку.

Як відомо, вдень Міноборони повідомило, що за минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції 1 військовослужбовець зазнав поранень.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Потепління до +23. Синоптики повідомили, коли найтепліший день в Україні та де очікуються дощі протягом тижня
15 095
Чи запустять опалення у школах та дитсадках Чернівців: у мерії дали відповідь
8 924
Два заклади з Буковини потрапили до 100 найкращих шкіл України для сфери ІТ
6 356
У Чернівцях з'явилися нові очільники комунальних підприємств
5 231
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
4 929
У селі під Чернівцями молодого чоловіка вбило струмом
4 795
У Чернівцях на Калинівському ринку чоловік вдарив ножем іншого
3 942
"Без дротів і виглядає гарною": мер розповів, коли планують закінчити вулицю Заньковецької
3 247
Махінації на мільйон: на Буковині судитимуть сільського голову, який наживався на бюджеті громади
2 778
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
2 767


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.