В Україні планують збирати гібридну Skoda Superb

Новини України / новини
1 228
0
В Україні планують збирати гібридну Skoda Superb

У 2019 році на заводі "Єврокар" буде виготовлятися гібридна модель бізнес-класу Skoda Superb.

Про це повідомила керівник департаменту громадських зв'язків Єврокару Олена Чепіжко, пише "НВ Бізнес".

За її словами, нова модель буде побудована на платформі MQB, яку можна буде зарядити від побутової електромережі. Більш докладні характеристика Чепіжко не повідомила.

За наявною у "НВ Бізнес" інформаціією, Superb отримає гібридну силову установку від Volkswagen Passat GTE, яка складається з турбованого 1,4-літрового бензинового двигуна потужністю 156 кінських сил і електромотора потужністю 115 кінських сил. Це дозволяє автомобілю розганятися від 0 до 100 км/год за 8 секунд. Слідом за цією моделлю гібридну установку може отримати кросовер Skoda Kodiaq.

Нові марки автомобілів Skoda зіткнуться на українському ринку з серйозною конкуренцією. Засновник профільного сайту autogeek.com.ua Євген Муджирі розповідає, що вже до 2017 року в Україні офіційно стали продавати гібридні версії японської Toyota (наприклад, той же RAV4) і презентували гібридну модель південнокорейського бренду Kia Niro. За його словами, у 2019 році гібридний Superb потрібен буде тільки тим, хто не встигне купити собі гібридну Toyota Camry.

На думку співзасновника ElectroCars Олександра Кравцова, гібриди - це рішення перехідного періоду, яке більш актуальне цього року. "Вартість нового гібрида Toyota Rav4 Hybrid близько 900 тис. гривень, найтитулованіша модель Skoda Superb (у варіанті Hybrid) навряд чи буде дешевшою навіть через два роки", - підраховує він.

В цілому ж для України це означатиме лише те, що у наших законодавців з'явиться привід знову позахищати вітчизняного виробника і не знижувати ставки на ввезення гібридів і електромобілів з-за кордону, пояснює Муджірі.

Нагадаємо, в минулому році на українському ринку було зареєстровано близько 64 тис. нових машин. Серед них 875 були електромобілі та гібриди.

За оцінкою Муджирі, оскільки на цей рік прогноз становить близько 2 тис. "зелених"машин, то в 2019 році можна буде очікувати, що їх продадуть на рівні 5-7 тис.

Міністерство інфраструктури планує, що до 2019 року частка електромобілів в Україні досягне 15%.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Прибирають і дорослі, і діти: як чернівчани допомагають розбирати потрощені квартири - відео, фото
6 570
Завтра попрощаються із двома загиблими від ракетного удару у Чернівцях
5 797
Атака РФ на Буковину: Запаранюк скликав екстрену комісію - що ухвалили
5 283
Смертельна ДТП: на Буковині водій збив пішохода та втік із місця
4 551
На відновлення та найнеобхідніше: у Чернівцях оголосили збір для допомоги мешканцям, які постраждали від ракетного обстрілу
3 505
Брали котиків і песиків: як чернівчани ховалися в укритті ЧНУ під час атаки РФ - фото
3 419
У Чернівцях мешканці допомагають прибрати пошкоджені квартири
3 068
Небайдужих чернівчан закликають допомогти прибрати наслідки російської атаки
2 934
У селі на Буковині відкрили Алею Слави: згадали загиблих воїнів
2 795
На підприємствах Буковини є чимало вакансій від 30 тисяч гривень
2 538